Hoofdstukken
Inloggen

Voor het beheren van gegevens als manifestlocatie, emailadres of plantekstlogo kunt uhierinloggen om viaMijnKadastertoegang te krijgen tot het afgeschermde deel van de Index.

Bent u uw inloggegevens kwijt? Neem dan contact op met de eerste beheerder van MijnKadaster binnen uw eigen organisatie.

Downloads
Links

Het STRI2012_2 manifest van bronhouder: Gemeente Leusden

Dit manifest direct bekijken:
https://digitaleplannen.nl/0327/manifest_STRI2012_0327.xml

Dit manifest bevat de volgende plannen, klik op de planId om de details van het plan te bekijken:

NL.IMRO.0327.209-0401
NL.IMRO.0327.180-0401
NL.IMRO.0327.186-0401
NL.IMRO.0327.157-0401
NL.IMRO.0327.163-0401
NL.IMRO.0327.172-0401
NL.IMRO.0327.147-0401
NL.IMRO.0327.133-0401
NL.IMRO.0327.169-0401
NL.IMRO.0327.153-0401
NL.IMRO.0327.134-0401
NL.IMRO.0327.143-0401
NL.IMRO.0327.156-0401
NL.IMRO.0327.158-0401
NL.IMRO.0327.139-0401
NL.IMRO.0327.110-0402
NL.IMRO.0327.179-0401
NL.IMRO.0327.141-0401
NL.IMRO.0327.219-0301
NL.IMRO.0327.170-0401
NL.IMRO.0327.171-0401
NL.IMRO.0327.140-0401
NL.IMRO.0327.113-0401
NL.IMRO.0327.154-0401
NL.IMRO.0327.137-0401
NL.IMRO.0327.178-0401
NL.IMRO.0327.138-0401
NL.IMRO.0327.222-0401
NL.IMRO.0327.193-0401
NL.IMRO.0327.148-0401
NL.IMRO.0327.105-0203
NL.IMRO.0327.119-0203
NL.IMRO.0327.165-0401
NL.IMRO.0327.183-0401
NL.IMRO.0327.185-0401
NL.IMRO.0327.174-0401
NL.IMRO.0327.168-0401
NL.IMRO.0327.216-0301
NL.IMRO.0327.173-0401
NL.IMRO.0327.128-0401
NL.IMRO.0327.164-0401
NL.IMRO.0327.206-0401
NL.IMRO.0327.217-0401
NL.IMRO.0327.191-0401
NL.IMRO.0327.145-0401
NL.IMRO.0327.162-0401
NL.IMRO.0327.152-0401
NL.IMRO.0327.181-0401
NL.IMRO.0327.166-0401
NL.IMRO.0327.107-0401
NL.IMRO.0327.103-0501
NL.IMRO.0327.123-0401
NL.IMRO.0327.151-0401
NL.IMRO.0327.211-0401
NL.IMRO.0327.135-0401
NL.IMRO.0327.89-0501
NL.IMRO.0327.176-0401
NL.IMRO.0327.194-0401
NL.IMRO.0327.117-0401
NL.IMRO.0327.118-0401
NL.IMRO.0327.149-0401
NL.IMRO.0327.131-0401
NL.IMRO.0327.120-0401
NL.IMRO.0327.198-0401
NL.IMRO.0327.192-0401
NL.IMRO.0327.177-0401
NL.IMRO.0327.115-0401
NL.IMRO.0327.190-0401
NL.IMRO.0327.182-0401
NL.IMRO.0327.122-0401
NL.IMRO.0327.124-0401
NL.IMRO.0327.OGVBTG-0401
NL.IMRO.0327.OGVSTD-0401
NL.IMRO.0327.136-0401
NL.IMRO.0327.208-0301
NL.IMRO.0327.208-0401
NL.IMRO.0327.205-0401
NL.IMRO.0327.160-0401
NL.IMRO.0327.111-0401
NL.IMRO.0327.204-0401
NL.IMRO.0327.83-0501
NL.IMRO.0327.155-0401
NL.IMRO.0327.187-0401
NL.IMRO.0327.150-0401
NL.IMRO.0327.88-0501
NL.IMRO.0327.144-0501
NL.IMRO.0327.226-0301
NL.IMRO.0327.226-0401
NL.IMRO.0327.BP224-0301
NL.IMRO.0327.BP224-0401
NL.IMRO.0327.132-0401
NL.IMRO.0327.228-0301
NL.IMRO.0327.228-0401
NL.IMRO.0327.161-0301
NL.IMRO.0327.210-0401
NL.IMRO.0327.220-0401
NL.IMRO.0327.218-0401
NL.IMRO.0327.230-0301
NL.IMRO.0327.212-0301
NL.IMRO.0327.221-0301